fbpx

Wideo Tutorial – Automatyzacja oferty jednorazowej (OTO). 

Opanuj automatyzację swojej oferty jednorazowej. Dowiedz się, jak skonfigurować systemy sprzedażowe, które działają za Ciebie i zwiększają efektywność Twoich działań.

Naucz się krok po kroku, jak automatyzować oferty jednorazowe, aby zwiększać konwersje i sprzedaż z minimalnym zaangażowaniem. Ten tutorial jest idealny dla każdego, kto chce maksymalizować wyniki swojego biznesu online.

Dzięki temu wideo:

Co zawiera tutorial:

Jak skonfigurować ofertę jednorazową

Naucz się jak ustawić ofertę jednorazową w WordPressie, korzystając z najlepszej wtyczki.

Osadzenie licznika

Krok po kroku pokażę Ci jak dodać i skonfigurować licznik, który podniesie poczucie pilności oferty i zwiększy konwersje.

Integracja z systemem mailingowym

Zintegruj swoją stronę z narzędziami do email marketingu, aby automatyzacja działała płynnie i efektywnie.

Strategia użycia

Poznaj najlepsze praktyki i strategie dotyczące tego, kiedy i jak najlepiej wykorzystać automatyzację z ofertą jednorazową, aby maksymalizować swoje zyski.

BONUS:

Checklista

Sprawdź czy wszystko zostało wprowadzone przed prezentacją oferty jednorazowej.

2x Tutorial PDF

Otrzymasz 2x tutorial w PDF, gdzie krok po kroku pokażę Ci jak wprowadzić automatyzację pomocniczą (zapisali się na lead magnet + kupili OTO).

Tutorial NIE JEST dla osób, które...

Spójrz, co mówią o współpracy ze mną moi klienci:

Po zakupie otrzymasz:

137 zł

O mnie

Cześć! Jestem Izabela,

specjalistka od kampanii sprzedażowych. Na co dzień pomagam przedsiębiorczym kobietom rozwijać ich biznesy.

Posiadam 14-letnie doświadczenie w sprzedaży, co pomaga mi w skutecznym prowadzeniu firmy i w dzieleniu się swoją wiedzą z innymi. .

Zaczęłam swoją karierę jako wirtualna asystentka, zdobywając cenne doświadczenie i umiejętności w obszarach takich jak WordPress, WooCommerce, automatyzacja biznesu, newslettery i strategia sprzedaży.

Projekt bez nazwy

Zwiększ swoje zyski już dziś! Odbierz wideo z ofertą jednorazową i stwórz automatyzację, która może pokryć koszty Twojej reklamy!

Copyright © 2023 Izabela Obidzińska                                                                                Polityka Prywatności                   Regulamin