fbpx

Odbierz darmowe lekcje: "Instalacja i podstawowa konfiguracja WooCommerce"

Rozpocznij swoją podróż po własny sklep online
BEZ ŻADNYCH KOSZTÓW!

Wypełnij formularz i odbierz DARMOWE LEKCJE

Czy marzysz o własnym sklepie internetowym, ale zastanawiasz się, od czego zacząć?

Czy świat technologii wydaje Ci się jak labirynt, w którym łatwo się zgubić?

Nie martw się, jestem tutaj, aby Cię poprowadzić. Przygotowałam dla Ciebie coś wyjątkowego – LEKCJE DZIĘKI KTÓRYM ZAINSTALUJESZ I SKONFIGURUJESZ SWOJ SKLEP ZA 0 ZŁ!

Zacznij budować swój sklep marzeń

Z WooCommerce możesz stworzyć sklep, który odzwierciedla Twoją wizję i pasję. Moje darmowe lekcje to pierwszy krok w kierunku realizacji Twoich marzeń o własnym sklepie online. Dowiesz się, jak:

Ten darmowe lekcje są dla Ciebie, jeśli:

Marzysz o sklepie online: Jeśli pragniesz stworzyć własny sklep internetowy, ale nie wiesz, od czego zacząć, te lekcje są idealnym punktem wyjścia.

→ Nie chcesz wydawać dużych kwot na zlecenie wykonania sklepu: Pokażę Ci, jak samodzielnie zainstalować i skonfigurować WooCommerce, co pozwoli Ci zaoszczędzić na kosztach związanych z budową sklepu.

→ Jesteś wirtualną asystentką i chcesz zdobywać zlecenia projektowe i więcej zarabiać: Te lekcje są doskonałym sposobem na rozszerzenie Twoich umiejętności i oferty usług, co przyczyni się do zwiększenia Twoich możliwości zarobkowych.

Autorka: Izabela Obidzińska

Cześć! Jestem Izabela,

specjalistka od działań technicznych. Na co dzień pomagam przedsiębiorczym kobietom rozwijać ich biznes. Automatyzuje biznesy online, tworzę sklepy i wspieram w wydaniu pierwszego produktu cyfrowego.

Posiadam 14-letnie doświadczenie w sprzedaży, co pomaga mi w skutecznym prowadzeniu firmy i w dzieleniu się swoją wiedzą z innymi. Dlatego wiem jak ważne jest określenie grupy docelowej, aby osiągnąć sukces w biznesie.

Projekt bez nazwy

Twoja przyszłość zaczyna się tutaj. Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do darmowych lekcji i zacznij tworzyć swój sklep online już dziś!

Copyright © 2023 Izabela Obidzińska                                                                                Polityka Prywatności                   Regulamin