fbpx

Stwórz fundamenty swojego biznesu online i zacznij zarabiać na swojej wiedzy i doświadczeniu!

Dołącz do szkolenia „Twój sklep online, Twój sukces” i poznaj 3 kluczowe elementy, dzięki którym Twój biznes się wyróżni i zyska klientów. 

Dołącz do szkolenia i:

Nieznane cele to brak sukcesu.
Czas na precyzyjne działanie!

Jeśli Twoje działania w zakresie sklepu online są chaotyczne i nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, prawdopodobnie działasz bez konkretnej strategii. Zamiast tego, zainwestuj w profesjonalne podejście do biznesu online i zdefiniuj swój plan działania! Dzięki temu nawet w chwilach wątpliwości czy przeszkód, będziesz miała jasno określony kierunek.

Dołącz do szkolenia „Twój sklep online, Twój sukces” i stwórz swoją strategię, tak aby:

wyzwanie1

HARMONOGRAM SZKOLENIA:

Twój sklep online, Twój sukces

Szkolenie nr 1: Określenie grupy docelowej

Agenda:

Szkolenie nr 2: Jak zarabiać na swojej wiedzy i doświadczeniu

Agenda:

Szkolenie nr 3: Strategia działania

Agenda:

Zobacz, co mówią o szkoleniu inni ❤️

Dołącz do szkolenia i odkryj tajniki skutecznego określenia grupy docelowej, zarabiania na swojej wiedzy oraz opracowywania strategii działania w świecie online!

197 zł

Jeśli interesuje cię tylko jedno szkolenie to koniecznie zajrzyj do sklepu i kup to, którego potrzebujesz! – SKLEP

Odkryj, co dla Ciebie PRZYGOTOWAŁAM podczas WYZWANIA, dzięki któremu stworzysz skuteczny sklep online!

1.3x szkolenie online

Otrzymasz dostęp do 3 szkoleń na których odkryjesz kluczowe aspekty prowadzenia biznesu w internecie – od określenia grupy docelowej, przez zarabianie na swojej wiedzy, aż po opracowanie konkretnej strategii działania. Zdobędziesz cenną wiedzę, otrzymasz praktyczne wskazówki i stworzysz plan działania dla swojego sklepu. 

2. Karty pracy

Aby maksymalnie wykorzystać zdobytą wiedzę i przekształcić ją w konkretne działania, otrzymasz dedykowane karty pracy. Dzięki nim skonkretyzujesz swoje pomysły, zorganizujesz myśli i wyznaczysz kroki niezbędne do stworzenia i rozwijania Twojego sklepu online. Każda karta została zaprojektowana tak, abyś mogła w pełni zrozumieć i zastosować omawiane podczas szkolenia strategie. 

kartypracy

3. Dedykowana grupa wsparcia na Facebooku

Nie jesteś sama w swojej drodze do sukcesu w e-commerce. Dołączając do szkolenia, zyskujesz dostęp do ekskluzywnej grupy wsparcia na Facebooku. W tej społeczności będziesz mogła dzielić się swoimi osiągnięciami, pytać o radę oraz czerpać inspiracje od innych uczestników wyzwania.

Szkolenia prowadzi: Izabela Obidzińska

Cześć! Jestem Izabela,

czyli wierząca w siebie i swoje możliwości wirtualna asystentka, która postanowiła otworzyć własny biznes online. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Uwielbiam planować, rozwiązywać problemy i budować długofalowe relacje z klientami, które oparte są na wzajemnym zaufaniu oraz współpracy.

Posiadam 14-letnie doświadczenie w sprzedaży, co pomaga mi w skutecznym prowadzeniu firmy i w dzieleniu się swoją wiedzą z innymi. Dlatego wiem, jak ważne jest określenie grupy docelowej, aby osiągnąć sukces w biznesie.

plan dnia

Stwórz prężnie działający sklep online i przekształć swoją wiedzę w dochodowy biznes!

Copyright © 2023 Izabela Obidzińska                                                                                Polityka Prywatności                   Regulamin